Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Земельні ділянки, надані для ведення селянського (фермерського) господарства — земельні ділянки, надані громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Можуть передаватися (продаватися) у приватну власність (тільки громадянам України) або для користування. Розмір земельної ділянки, що надається для ведення селянського (фермерського) господарства, не може перевищувати 50 га. сільськогосподарських угідь і 100 га. усіх земель. Однак громадянин — фермер має право додатково орендувати земельну ділянку для виробничих цілей. Громадянин, який веде селянське (фермерське) господарство на земельній ділянці, наданій йому в постійне користування, може у разі втрати працездатності або досягнення пенсійного віку за рішенням відповідної Ради народних депутатів надати її у тимчасове користування одному з членів сім'ї, який веде спільно з ним селянське (фермерське) господарство. В разі відсутності таки осіб громадянин може передати у тимчасове користування земельну ділянку іншим членам сім'ї, які не ведуть разом з ним це господарство, але мають необхідну кваліфікацію, досвід роботи і бажають вести селянське (фермерське) господарство, а також іншим особам, які беруть участь у веденні цього господарства. При тимчасовій втраті працездатності або за інших поважних причин громадянин може надати земельну ділянку в тимчасове користування вищезазначеним особам на підставі договору. При продажу май на селянського (фермерського) господарства і передачі земельної ділянки, що знаходиться у користуванні, її тому числі на умовах оренди, іншому громадянинові чи юридичній особі за рішенням Ради народних депутатів це господарство має право на одержання від них повної компенсації всіх затрат під урожай, а також затрат на поліпшення якості землі за час користування земельною ділянкою відповідно до підвищення кадастрової оцінки. Земельні ділянки, надані для ведення сільського (фермерського) господарства, поділу не підлягають.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.