Юридичний словник-довідник

Землі водного фонду — категорія земель, основне цільове призначення якої — збереження водних об'єктів і їх раціональне використання. До З. в. ф. належать землі, зайняті ріками, озерами, водоймами, болотами, гідро технічними та іншими водогосподарськими спорудами, а також землі, виділені по берегах водойм під смуги відведення. Землі в смугах відведення надаються органам водного господарства та іншим організаціям для спеціальних потреб і використовуються ними для лісопосадок, ремонту споруд, будівництва переправ, виробничих приміщень, складів, тощо. З метою збереження і поліпшення водних ресурсів навколо водойм, водних джерел і гідротехнічних споруд встановлюються охоронні зони для забезпечення виконання комплексу санітарних, протиерозійних заходів і створення захисних лісонасаджень. 3. в. ф. не можуть передаватися у колективну чи приватну власність, крім невеликих (до 3 га.) ділянок водойм і боліт, що належать до угідь сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.