Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Землі водного фонду — категорія земель, основне цільове призначення якої — збереження водних об'єктів і їх раціональне використання. До З. в. ф. належать землі, зайняті ріками, озерами, водоймами, болотами, гідро технічними та іншими водогосподарськими спорудами, а також землі, виділені по берегах водойм під смуги відведення. Землі в смугах відведення надаються органам водного господарства та іншим організаціям для спеціальних потреб і використовуються ними для лісопосадок, ремонту споруд, будівництва переправ, виробничих приміщень, складів, тощо. З метою збереження і поліпшення водних ресурсів навколо водойм, водних джерел і гідротехнічних споруд встановлюються охоронні зони для забезпечення виконання комплексу санітарних, протиерозійних заходів і створення захисних лісонасаджень. 3. в. ф. не можуть передаватися у колективну чи приватну власність, крім невеликих (до 3 га.) ділянок водойм і боліт, що належать до угідь сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.