Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Акцепт — згода на оплату або гарантування оплати платіжних документів. Платник дає А, документів на основі їхніх реквізитів. А. товару можливий після прийняття його за якістю і кількістю. Розрізняють А. попередній і наступний, вексельний і чековий. При розрахунках за попереднім А. платіжні вимоги постачальника оплачуються лише після закінчення строку А. У розрахунках з наступним А. платіжні вимоги оплачуються в день надходження їх до банку покупця. Якщо покупець у триденний строк заявив відмову від А., сума, що була сплачена, повертається йому негайно. Вексельний А.— це згода на оплату векселя, він оформляється надписом акцептанта на векселі. Чековий А. означає А. банком — платником.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.