Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Землі історико-культурного призначення — категорія земель, основне цільове призначення яких полягає в забезпеченні нормального функціонування та збереження об'єктів історико-культурного призначення: історико-культурних заповідників, меморіальних парків, поховань, археологічних і архітектурних пам'яток та архітектурно-ландшафтних комплексів. На З. і.-к. п. забороняється будь-яка діяльність, що суперечить їх цільовому призначенню. Для забезпечення режиму об'єктів історико-культурного призначення навколо них встановлюються охоронні зони, які не належать до З. і.- к. п. В охоронних зонах заборонена діяльність, яка шкідливо впливає або може вплинути на стан З. і.-к. п.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.