Юридичний словник-довідник

Землі оздоровчого призначення — земельні ділянки, що мають лікувальні фактори, сприятливі для організації профілактики та лікування. На З. о. п. забороняється діяльність, що суперечить їх цільовому використанню або може негативно впливати на природні лікувальні фактори цих земель. З метою охорони природних лікувальних факторів З. о. п., запобігання псуванню їх, забрудненню і виснаженню встановлюються округи санітарної охорони, у межах яких забороняється передавати земельні ділянки у власність і надавати їх у користування, в тому числі в оренду тим підприємствам, установам, організаціям і громадянам, діяльність яких несумісна з охороною природних лікувальних властивостей та забезпеченням сприятливих умов для відпочинку населення. Оголошують відповідні території оздоровчими Верховна Рада України і Верховна Рада Автономної Республіки Крим.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.