Юридичний словник-довідник

Землі транспорту — земельні ділянки, які надаються в користування підприємствам і організаціям залізничного, автомобільного, морського, внутрішнього водного, повітряного і трубопровідного транспорту для здійснення покладених на них спеціальних завдань щодо експлуатації, утримання, будівництва, реконструкції, ремонту, вдосконалення і розвитку, споруд, устаткування та інших об'єктів транспорту. Для правового режиму 3. т. характерна чітка диференціація щодо видів транспорту, багатогранність цільового використання, множинність галузевого управління, наявність спеціальних норм відводу земель для відповідних видів транспорту, чітка нормованість земельних ділянок (смуг відводу, смуг земель тощо) і встановлення розмірів земель для розміщення об'єктів адміністративного, господарського, комунального, житлового призначення відповідно до проектно-кошторисної документації та їх використання переважно юридичними особами. Відведення земельних ділянок для потреб транспорту проводиться з урахуванням черговості їх освоєння. З метою забезпечення нормальної експлуатації споруд, пристроїв та інших об'єктів транспорту на прилеглих До них землях встановлюються охоронні зони, в яких запроваджуються особливі умови землекористування. Землі охоронних зон залишаються у попередніх власників та користувачів і використовуються з деякими обмеженнями діяльності, яке може негативно впливати на експлуатацію відповідного виду транспорту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.