Юридичний словник-довідник

Зібрання малоросійських прав 1807 p. — визначна пам'ятка кодифікації права України, яка містить норми майнового, сімейного та спадкового права, почерпнуті з численних джерел XVI — XIX ст. Укладена у квітні 1804 р.— грудні 1807 р. шостим відділенням Експедиції приватних узаконень під керівництвом надвірного радника Ф. Давидовича на основі гетьманській і грамот.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.