Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Знак для товарів і послуг (товарний знак) — позначення, за яким товари і послуги одних осіб відрізняють від однорідних товарів і послуг інших осіб. Об'єктами З. для т. і п. можуть бути словесні, зображувальні, об'ємні та інші позначення або комбінації їх, виконані у будь-якому кольорі чи поєднанні кольорів. Правова охорона З. для т. і п. в Україні надається на підставі державної реєстрації в установленому порядку в Держпатенті України або в силу міжнародних договорів. Право на товарний знак охороняється законом. З. для т. і п. може бути зареєстрований на ім'я будь-якої юридичної особи, а також фізичної особи, яка займається підприємництвом. Правову охорону З. для т. і п. засвідчує свідоцтво, яке видається Держпатентом України (патентним відомством будь-якої країни). Свідоцтво засвідчує: авторство, пріоритет, право власності на товарний знак. Строк чинності свідоцтва — 10 років від дати подання заявки до Держпатенту України, він може бути подовжений за клопотанням власника свідоцтва щоразу ще на 10 років. У передбачених законодавством випадках чинність свідоцтва може бути припинена достроково.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.