Юридичний словник-довідник

Зобов'язання, що виникли з публічного обіцяння винагороди (оголошення конкурсу) — вид позадоговірних зобов'язань. Публічне обіцяння винагороди (премії) за краще виконання певної роботи (оголошення конкурсу), дане юридичною особою, зобов'язує її сплатити обіцяну винагороду особі, робота якої визнана достойною винагороди відповідно до умов конкурсу. Конкурс має право оголошувати юридична особа, якій це право надано згідно із статутом або законодавством. В умовах конкурсу повинно бути викладено сутність завдання, строк виконання його, розмір винагороди, місце подання і строк порівняльної оцінки робіт та ін. Юридична особа, що оголосила конкурс, зобов'язана повернути роботи, які не удостоєні винагороди (премії), якщо інше не передбачено умовами конкурсу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.