Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Зразок промисловий — художньо-конструктивне вирішення виробу, що визначає його зовнішній вигляд, є новим, оригінальним і придатним для використання. З. п. визнається новим, якщо сукупність його суттєвих ознак, які визначають естетичні і (або) ергономічні особливості виробу, не відома із загальнодоступної у світі інформації до дати пріоритету промислового зразка. З. п. визнається оригінальним, якщо його суттєві ознаки визначають характер естетичних особливостей виробу. З. п. визнається придатним для використання, якщо він може бути багатократно відтворений шляхом виготовлення відповідного виробу. Об'єктом З. п. може бути форма, малюнок або розфарбування та поєднання їх, які визначають зовнішній вигляд промислового виробу і призначені для задоволення естетичних і ергономічних потреб. Не визнаються З. п. вироби, зумовлені суто технічною функцією; об'єкти архітектури (крім малих архітектурних форм), промислових, гідротехнічних та інших стаціонарних споруд; друкована продукція; об'єкти нестійкої форми з рідких, газоподібних, сипучих та подібних до них речовин.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.