Юридичний словник-довідник

Зупинення провадження у справі — перерва у провадженні попереднього розслідування в кримінальній справі або тимчасове залишення кримінальної чи цивільної справи в суді без руху. З. п. за кримінально-процесуальним законом можливе лише у випадках (передбачених зокрема ст. ст. 206, 249 і 280 УПК), коли місцеперебування обвинуваченого (підсудного) невідоме, коли психічне або інше тяжке захворювання такої особи перешкоджає закінченню провадження у справі, коли не встановлено особу, яка скоїла злочин. До З. п. слідчий зобов'язаний виконати всі слідчі дії, проведення яких можливе за відсутності обвинуваченого. Якщо місцеперебування обвинуваченого (підсудного) невідоме, оголошується розшук його. Слідчий має право З. п. щодо окремих обвинувачених або в усій справі. З. п. щодо одного підсудного не зупиняє розгляду справи в судовому засіданні стосовно інших підсудних. За цивільно-процесуальним законодавством (зокрема ст. ст. 221, 222 ЦПК) З. п. є обов'язковим у разі: смерті позивача чи відповідача, якщо спірні правовідносини допускають правонаступництво; втрати однією із сторін дієздатності; перебування позивача чи відповідача у складі Збройних сил; тяжкого захворювання однієї із сторін тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.