Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ім'я — ім'я людини, її прізвище та по батькові. Право на І. належить до цивільних прав громадян і є особистим немайновим правом. З І. пов'язаний ряд правовідносин, зокрема в авторському праві, в сімейному праві ори спадкуванні та ін. І. дитини визначається за згодою батьків; якщо такої згоди немає, спір вирішується органами опіки і піклування (ст. 63 КпШС України) Зміна І. громадянами України здійснюється відповіли до діючого законодавства.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.