Юридичний словник-довідник

Ім'я — ім'я людини, її прізвище та по батькові. Право на І. належить до цивільних прав громадян і є особистим немайновим правом. З І. пов'язаний ряд правовідносин, зокрема в авторському праві, в сімейному праві ори спадкуванні та ін. І. дитини визначається за згодою батьків; якщо такої згоди немає, спір вирішується органами опіки і піклування (ст. 63 КпШС України) Зміна І. громадянами України здійснюється відповіли до діючого законодавства.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.