Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Інавгурація президента — вступ президента на посаду. У різних країнах І. п. різна і визначається відповідними законами і правами. Президент України вступає на посаду з моменту прийняття присяги. Президент прися гає в урочистій обстановці на пленарному засіданні Верховної Ради України. Текст і порядок проголошення присяги визначаються законом. Президент України приймає присягу не пізніш як у п'ятнадцятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів Дату прийняття присяги визначає Верховна Рада України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.