Юридичний словник-довідник

Інвестиційна компанія у сфері цінних паперів — торговець цінними паперами, який, крім виконання інших видів посередницької діяльності, може залучати кошти з метою спільного інвестування шляхом випуску і розміщення інвестиційних сертифікатів. І. к. створюється у формі акціонерного товариства або товариства з обмеженою відповідальністю. Для спільного інвестування І. к. зобов'язана створити взаємний фонд, зареєструвати випуск інвестиційних сертифікатів, опублікувати інвестиційну декларацію та інформацію про випуск інвестиційних сертифікатів. Взаємний фонд є філією І. к. і утворюється за рішенням вищого органу її. Він має окремий баланс і поточний рахунок. І. к. може передавати на баланс взаємного фонду майно у вигляді цінних паперів та об'єктів нерухомості. Кошти взаємного фонду не можуть використовуватись для покриття збитків І. к. На майно взаємного фонду не може бути звернено стягнення за зобов'язаннями І. к., не пов'язаними з діяльністю фонду. Статутний фонд І. к. формується в порядку, визначеному Законом України «Про господарські товариства», і повинен становити не менш як 50 тис. мінімальних заробітних плат, визначених на момент державної реєстрації І. к.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.