Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Інкасо — банківська операція, за допомогою якої банк за дорученням свого клієнта (відповідно до укладеного між ними договору банківського рахунку) одержує па підставі розрахункових документів належні йому грошові суми (за продані товари, надані послуги та ін.) і зараховує їх в установленому порядку на рахунок одержувача цих коштів. У цивільному обігу використовується переважно безготівкова форма розрахунків І., застосовується вона і в міжнародних розрахунках. За виконання таких операцій стягується комісійна винагорода.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.