Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Інстанція судова — термін, що визначає певну компетенцію суду та його місце як ланки у системі судових органів. Розрізняють першу, другу (касаційну) і наглядову І. Судом першої І. є суд, що розглядає кримінальні або цивільні справи по суті і правомочний винести вирок або рішення. Окремі суди діють виключно як суди першої І., зокрема районний (міський) суд, інші — залежно від визначених законом обставин (див. Підсудність). Суди другої І. розглядають справи за касаційними скаргами і касаційними поданнями на ви роки, рішення, ухвали та постанови суду першої І. Судами другої І. є: судові колегії в кримінальних і цивільних справах Верховного Суду Автономної Республіки Крим,, обласних та Київського і Севастопольського міських судів, а також відповідні колегії Верховного Суду України (див. Касаційне провадження).

Наглядова І.— це суд, правомочний розглянути кримінальну або цивільну справу в порядку судового нагляду (див. Перегляд справ у порядку судового нагляду). Справи в порядку судового нагляду мають право переглядати президії Верховного Суду Автономної Республіки Крим, обласних та Київського і Севастопольського міських судів, відповідні судові колегії та Пленум Верховного Суду України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.