Юридичний словник-довідник

Інститут законодавства Верховної Ради України — самостійна науково-дослідна і прикладна державна установа, у структурі апарату Верховної Ради. Створений відповідно до постанови Президії Верховної Ради України від 7.Х.1994. Головними завданнями І. є: участь у проведенні фундаментальних та здійснення приклад них досліджень у сфері державного управління суспільством і законопроектних робіт, координація участі наукових установ та інших організацій у законотворчій діяльності Верховної Ради; розробка концепції розвитку законодавчої системи України та проектів програм законодавчої діяльності Верховної Ради; аналіз практики застосування законів та ефективності їхньої дії, розробка пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства; порівняльні дослідження систем законодавства інших країн, а також оптимальних шляхів зближення національного законодавства із зарубіжним законодавством та міжнародним правом; розробка найважливіших законопроектів, здійснення науково-правової експертизи окремих законопроектів; надання науково-методичної допомоги у здійсненні законодавчої та контрольної діяльності постійним комісіям Верховної Ради України; участь у підготовці до видання Верховною Радою України законодавчих актів та спеціальної юридичної літератури. І. згідно із покладеними на нього завданнями здійснює наукову, науково-методичну, організаційно-інформаційну, видавничу та іншу діяльність.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.