Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Інформаційний запит — письмове звернення з приводу ознайомлення з офіційними документами державних органів з будь-яких питань, крім відомостей з обмеженим доступом, надання письмової чи усної інформації про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади, їх посадових осіб. Запит може бути індивідуальний або колективний. У запиті зазначається прізвище, ім'я та по батькові, вказується документ або інші відомості, в яких заінтересований запитувач, місце (адреса), за якими він бажає одержати відповідь. Державні органи та їх посадові особи зобов'язані надавати інформацію в будь-якій формі. Протягом 10 днів від дня подачі запиту запитувач має бути письмово повідомлений про те, чи задоволений його запит, чи йому відмовлено або відстрочено в наданні інформації. У разі задоволення запиту інформація повинна надаватися протягом одного місяця, якщо інший строк не передбачений законодавством. Відмова у задоволенні запиту доводиться до відома запитувача із зазначенням конкретної посадової особи, яка відмовляє. Якщо немає змоги надати відповідну інформацію (документ) у встановлений законом строк, допускається відстрочка задоволення запиту. У повідомленні про відстрочку, окрім зазначених атрибутів, вказується термін, у який запит буде задоволено. Відмова та відстрочка у задоволенні запиту стосовно доступу до офіційних документів можуть бути оскаржені.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.