Юридичний словник-довідник

Інформаційні відносини — суспільні відносини, що виникають у всіх сферах життя і діяльності суспільства й держави при одержанні, використанні, поширенні та зберіганні інформації. Основними принципами І. в. є: гарантійність права на інформацію, відкритість, доступність інформації та свобода обміну нею; об'єктивність, вірогідність інформації; повнота і точність інформації; законність одержання, використання, поширення і зберігання інформації. Суб'єктами І. в. є: громадяни України; юридичні особи; держава. Суб'єктами І. в. можуть бути також інші держави, їхні громадяни і юридичні особи, міжнародні організації та особи без громадянства. Об'єктами І. в. є документована або публічно оголошувана інформація про події та явища в галузі політики, економіки, культури, а також у соціальній, економічній, міжнародній та інших сферах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.