Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Кабінет Міністрів (Уряд) України — центральний колегіальний орган державної виконавчої влади, підпорядкований Президентові України і відповідальний перед ним. Згідно з Конституцією України та Конституцій ним Договором Президент призначає Прем'єр — Міністра України і формує новий склад Уряду у місячний строк після вступу на посаду або з дня відставки попереднього Уряду. До складу К. М. У., крім Прем'єр Міністра, входять віце-прем’єр-міністри, міністри та керівники інших центральних органів державної виконавчої влади України. У двомісячний строк від дня сформування К. М. У. представляє на розгляд Верховної Ради України Програму своєї діяльності. У разі незгоди з поданою Програмою Верховна Рада може виразити К і М. У. недовіру, що тягне за собою його відставку. Компетенція К. М. У. полягає у здійсненні державної політики економічного і соціального розвитку країни, забезпеченні прав і свобод людини, законності й право порядку, національної безпеки і обороноздатності, зовнішніх зв'язків України. У межах своїх повноважень К. М. У. спрямовує і координує роботу міністерств, інших підпорядкованих йому центральних і місцевих органів державної виконавчої влади, видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими для виконання на всій території України. Конституція України передбачає врегулювання структури, компетенції та порядку діяльності К. М. У. окремим Законом про К. М. У.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.