Юридичний словник-довідник

Казначейські зобов'язання — цінні папери на пред'явника, які розміщуються виключно серед населення, засвідчують внесення їх власником грошових коштів до загальнодержавного бюджету і дають йому право на одержання доходу. Існують довгострокові (5—10 років) К. з., середньострокові (1—5 років) та короткострокові (до року). Рішення про випуск К. з. першого та другого видів приймає Кабінет Міністрів України, а останнього — Мінфін України. У рішенні про випуск визначаються умови випуску К. з. Кошти від реалізації їх спрямовуються на покриття поточних видатків загальнодержавного бюджету.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.