Юридичний словник-довідник

Касаційне подання — акт прокурорського реагування на незаконні чи необґрунтовані вироки і рішення судів першої інстанції, які не набрали законної сили. Прокурор та його заступники в межах своїх повноважень мають право внести К. п. незалежно від участі їх у розгляді справи. Помічники прокурора, прокурори управлінь і відділів можуть вносити К. п. тільки в справах, у розгляді яких вони брали участь (ст. 347 КПК, ст. 289 ЦПК). К. п. на вирок може бути внесено протягом 7 днів, а на рішення суду — протягом 10 днів від наступного дня після його оголошення або від дня, призначеного судом для ознайомлення з мотивованим рішенням (ст. 350 КПК, ст. 291 ЦПК). Прокурор, який вніс К. п., має право до початку розгляду справи в судовому засіданні відкликати, доповнити або змінити його, а вищестоящий прокурор та його заступник — доповнити або змінити К. п. (ст., 353 КПК, ст. 299 ЦПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.