Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Касаційне подання — акт прокурорського реагування на незаконні чи необґрунтовані вироки і рішення судів першої інстанції, які не набрали законної сили. Прокурор та його заступники в межах своїх повноважень мають право внести К. п. незалежно від участі їх у розгляді справи. Помічники прокурора, прокурори управлінь і відділів можуть вносити К. п. тільки в справах, у розгляді яких вони брали участь (ст. 347 КПК, ст. 289 ЦПК). К. п. на вирок може бути внесено протягом 7 днів, а на рішення суду — протягом 10 днів від наступного дня після його оголошення або від дня, призначеного судом для ознайомлення з мотивованим рішенням (ст. 350 КПК, ст. 291 ЦПК). Прокурор, який вніс К. п., має право до початку розгляду справи в судовому засіданні відкликати, доповнити або змінити його, а вищестоящий прокурор та його заступник — доповнити або змінити К. п. (ст., 353 КПК, ст. 299 ЦПК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.