Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

КАФ (англ. «Cost and Freight» — «вартість і фрахт» («порт призначення вказаний») — один із торгових термінів, що визначає умови укладання угоди купівлі продажу, згідно з якою продавець зобов'язується оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару в обумовлений порт призначення. Однак ризик загибелі або пошкодження товару, а також будь-які додаткові витрати, зумовлені подіями, що сталися після доставки товару на борт судна, в момент переходу товару через поручні судна в порту відвантаження, переходять від продавця до покупця. Умова КАФ передбачає, що продавець здійснив очистку товару від мита на експорт. Ця умова дійсна лише для морського та річкового транспорту.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.