Юридичний словник-довідник

Кваліфікаційні комісії суддів — комісії, які утворюються для забезпечення формування суддівського корпусу, здатного кваліфіковано, сумлінно та неупереджено здійснювати правосуддя на професіональній основі, визначення рівня професійної підготовленості суддів, а також розгляду питань дисциплінарної відповідальності їх. Закон України «Про кваліфікаційні комісії, кваліфікаційну атестацію і дисциплінарну відповідальність суддів судів України» від 2.II.1994 передбачає утворення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, кваліфікаційних комісій суддів загальних судів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя; кваліфікаційної комісії суддів арбітражних судів; кваліфікаційної комісії суддів військових судів. Строк повноважень К. к. с.— 5 років. Члени комісій здійснюють свої повноваження на громадських засадах із збереженням заробітної плати за місцем роботи. Порядок формування К. к. с., їхніх повноважень, проведення кваліфікаційної атестації суддів, складання кваліфікаційного екзамену, дисциплінарну відповідальність суддів регулює Закон України «Про кваліфікаційні комісії, кваліфікаційну атестацію і дисциплінарну відповідальність суддів судів України».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.