Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури — комісія, яка визначає рівень професійних знань осіб, які мають намір займатися адвокатською діяльністю, вирішує питання про дисциплінарну відповідальність адвокатів. Утворюється у складі двох палат — атестаційної і дисциплінарної. Формування комісій та організаційне забезпечення діяльності їх покладено на Раду Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Київську і Севастопольську міські Ради народних депутатів. Вища кваліфікаційна комісія адвокатури утворюється при Кабінеті Міністрів України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.