Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Квартирний облік — облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. К. о. здійснюється за місцем проживання або місцем роботи. Громадяни мають право перебувати водночас на К. о. за місцем проживання і за місцем роботи. Потребують поліпшення житлових умов такі громадяни: забезпечені житловою площею нижче від рівня облікової норми, визначеної місцевими органами влади; проживають у приміщенні, яке не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам; страждають важкими формами деяких хронічних захворювань, у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї; проживають за договором піднайму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду або за договором найму жилого приміщення в будинках житлово-будівельних кооперативів; проживають не менше 5 років за договором найму в будинках, які належать громадянам на праві приватної власності; проживають в гуртожитках; проживають в одній кімнаті разом із ще однією або більше сім'ями незалежно від родинних зв'язків або в одній кімнаті проживають особи різної статі старші 9 років, крім подружжя. Для взяття на К. о. достатньо хоча б однієї з вищенаведених підстав, причому відповідна підстава повинна мати місце на момент розгляду питання про взяття громадянина на К. о. Громадяни перебувають на К. о. до одержання жилого приміщення. їх знімають з К. о. у разі: поліпшення житлових умов, внаслідок чого відпадають підстави для надання іншого жилого приміщення; виїзду на постійне місце проживання в інший населений пункт; припинення трудових відносин з підприємством, установою, організацією особи, яка перебуває на К. о. за місцем роботи (крім виходу на пенсію; призову на дійсну військову службу; направлення підприємством, організацією на навчання; якщо на тому самому підприємстві, в установі, організації працює член його сім'ї, який перебуває разом з ним на К. о.); засудження до позбавлення волі на строк понад шість місяців; подання даних, які не відповідають дійсності, на підставі яких особу було взято на К. о., або неправомірних дій посадових осіб при вирішенні питання про взяття на К. о.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.