Юридичний словник-довідник

Класи дипломатичних представників — категорії глав дипломатичних представництв, що визначають різницю між ними згідно з принципом протокольного старшинства. Віденська конвенція про дипломатичні зносини 1961 р. передбачає три класи дипломатичних представників, які раніше визнавалися міжнародним звичаєвим правом: посла, посланника і повіреного у справах. Посол і посланник акредитуються при главі держави, а повірений у справах — при главі відомства закордонних справ.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.