Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Кліринг — система безготівкових розрахунків за товари, цінні папери та надані послуги, заснована на зарахуванні взаємних вимог. Розрізняють внутрішній (між банківський) К. та міжнародний (валютний) К. Між банківський К.— це систематичні розрахунки між банками через зарахування взаємних грошових вимог юридичних осіб певної держави. Валютний К.— система розрахунків із зовнішньої торгівлі та інших форм економічних відносин між двома або кількома країнами; К. здійснюється на підставі міжнародних платіжних угод.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.