Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Кліринг і розрахунок у сфері цінних паперів — складова частина процесу виконання угоди купівлі — продажу цінних паперів здебільшого на біржовому ринку. Має на меті підвищення якості виконання угод. У процесі здійснення клірингу перевіряються умови контракту щодо купівлі — продажу конкретних цінних паперів за конкретною угодою. Тобто перевіряється, чи однаково сторони контракту визначають умови ціни, кількості цінних паперів, платежу тощо. Якщо зазначені умови збігаються, то угода (контракт) реєструється і передається для розрахунку. Кліринг передує розрахунку. Якщо зазначені умови не збігаються, то контракт (угода) не реєструється і повертається брокерам, які підписали контракт купівлі — продажу, для погодження або відмови від угоди. Суперечки, що виникають між брокерами в такому разі, розглядаються, наприклад, біржовим органом з питань розгляду суперечок. При розгляді їх важливе значення має такий документ, як записка спеціаліста біржової торгівлі, який відповідає за визначення курсової вартості цінних паперів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.