Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Кодекс про шлюб та сім'ю України — основний законодавчий акт з питань сімейних відносин. Містить 6 розділів. У першому розділі розглядаються загальні положення про шлюб та сім'ю, питання законодавства про шлюб та сім'ю і порядок застосування його, а також питання позовної давності. Розділ другий присвячений такому правовому інституту, як шлюб. У ньому йдеться про порядок і умови укладання шлюбу, особисті права і обов'язки подружжя, майнові права та обов'язки подружжя, а також питання припинення шлюбу і визнання його недійсним. Найбільший, третій, розділ — «Сім'я» — містить загальні положення про шлюб та сім'ю, у ньому розглядаються особисті права і обов'язки батьків і дітей, права батьків і дітей на майно, аліментні зобов'язання батьків і дітей, аліментні обов'язки інших членів сім'ї і родичів, усиновлення (удочеріння). Розділ четвертий присвячено питанням опіки і піклування: загальні положення про опіку і піклування; встановлення опіки і піклування, призначення опікунів і піклувальників та їхні права і обов'язки, звільнення опікунів і піклувальників від їхніх обов'язків і припинення опіки і піклування. Передостанній розділ має назву «Акти громадянського стану». У ньому йдеться про реєстрацію народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу, реєстрацію усиновлення (удочеріння), реєстрацію зміни імені, по батькові і прізвища. В останньому — шостому розділі — розглянуто питання застосування законодавства України про шлюб та сім'ю до іноземних громадян і осіб без громадянства, а також застосування законів про шлюб і сім'ю іноземних держав і міжнародних договорів. К. про ш. та с. затверджений Верховною Радою УРСР 20.VI.1969, введений у дію з 1.1.1970. За час дії цього кодексу до нього вносилося багато змін.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.