Юридичний словник-довідник

Кодекс торгового мореплавства України — законодавчий акт, що регулює відносини, які виникають у сфері торгового мореплавства, тобто у діяльності щодо використання суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, для морських промислів, добування в морі корисних копалин тощо. Прийнятий Верховною Радою України на початку 1995 р. У К. т. м. містяться норми, які встановлюють: правовий статус морських суден; правила, що регулюють умови перевезення вантажів і пасажирів; правила розподілу ризику мореплавства (правові наслідки морської аварії, зіткнення суден, здійснення рятувальних дій тощо); відповідальність перевізника; порядок подання морських протестів, строки позовної давності, порядок подання претензій і позовів тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.