Юридичний словник-довідник

Кодекс України про адміністративні правопорушення — законодавчий акт, в якому об'єднані і систематизовані норми адміністративного права, що регулюють суспільні відносини, пов'язані із запобіганням адміністративним правопорушенням та боротьбою з ними. Його було прийнято 7.XII.1984. Кодекс України про адміністративні правопорушення складається з п'яти розділів, загальної та особливої частин. У загальній частині визначаються поняття адміністративного правопорушення і адміністративної відповідальності, передбачений порядок накладення адміністративних стягнень. Особлива частина регулює питання адміністративних правопорушень у різних сферах, компетенції органів, які розглядають справи про адміністративні правопорушення, провадження у справах про адміністративні правопорушення, виконання постанов про накладення стягнень тощо. До Кодексу України про адміністративні правопорушення внесено багато змін і доповнень. Зараз готується його нова редакція.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.