Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Колгосп — добровільне об'єднання громадян в самостійне колективне сільськогосподарське підприємство з метою спільного виробництва сільськогосподарської продукції і товарів, що діє на засадах підприємництва і самоуправління. Діяльність К. регулюється Законами України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», «Про власність», «Про підприємництво», Земельним кодексом та іншими актами законодавства. К. діє на підставі статуту. Членами його можуть бути громадяни, які досягли 16-річноґо віку, визнають і виконують його статут. Колений з них має право на частку в пайовому фонді майна, розмір якої залежить від трудового внеску. Кожному члену підприємства щорічно нараховується частина прибутку залежно від частки в пайовому фонді.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.