Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Колективне сільськогосподарське підприємство — добровільне об'єднання громадян у самостійне підприємство з метою спільного виробництва сільськогосподарської продукції та товарів, яке діє на засадах підприємництва та самоврядування. К. с. п. є юридичною особою і створюється за бажанням громадян на добровільних засадах на загальних зборах. Членами К. с. п. можуть бути громадяни, які досягли 16-річного віку. Майно в К. с. п. належить на праві спільної часткової власності його членам. Суб'єктом права власності є підприємство як юридична особа, а його члени — в частині майна, яку вони одержують при виході з підприємства. Право колективної власності здійснюють загальні збори підприємства (збори уповноважених) або сформований ними орган управління. У К. с. п. створюється пайовий фонд майна членів підприємства. До нього належить вартість основних виробничих і оборотних фондів, створених за рахунок діяльності підприємства, цінні папери, акції, гроші та відповідна частка від участі в діяльності інших підприємств і організацій. Члену К. с. п. щорічно нараховується частина прибутку залежно від його частки у пайовому фонді. За бажанням члена К. с. п. вона може бути виплачена або зарахована у збільшення частки в пайовому фонді. Пай є власністю члена К. с. п. і може успадковуватися відповідно до цивільного законодавства та статуту підприємства. Член К. с. п. має право на вихід з нього. У цьому разі він одержує пай натурою, грішми або цінними паперами.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.