Юридичний словник-довідник

Командитне товариство — господарське товариство, яке поряд з одним або більшістю учасників, що несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном, включає також одного або більше учасників, відповідальність яких обмежується вкладом v майні товариства (вкладників). Учасники, які несун, повну відповідальність за борги товариства, несуть солідарну відповідальність за борги товариства. До К. г. може вступити той, хто вніс грошові або матеріальні вклади. Вкладники К. т. мають право: діяти від імені К. т. тільки у разі наявності доручення і згідно з ним вимагати першочергового, порівняно з учасниками а повною відповідальністю, повернення вкладу у разі ліквідації товариства; вимагати подання річних звітів і балансів, а також забезпечення можливості перевірки складення їх. Управління справами К. т. здійснюють тільки учасники з повною відповідальністю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.