Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Комерційний акт — документ, що посвідчує обставини, які можуть служити підставою для майнової відповідальності органів залізничного, морського, річкового, повітряного транспорту, вантажовідправників, вантажоотримувачів та паса лей рів. Складається для посвідчення: невідповідності найменування, ваги або кількості місць вантажу відомостям, вказаним у перевізних документах; виявлення вантажу або багажу без документів, або документів без вантажу чи багажу; повернення перевізникові викраденого вантажу або багажу. К. а. можна складати в місці відправлення вантажу або призначення його, а також під час перевезення. Порядок складання К. а. встановлено правилами перевезень, що діють на окремих видах транспорту. До позовів про недостачу, псування чи пошкодження вантажу або багажу обов'язково додається К. а. Відмова у складанні К. а. може бути оскаржена у встановленому порядку. В цьому випадку до претензії або позову повинні додаватися докази оскарження відмови у складанні К. а.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.