Юридичний словник-довідник

Комісія ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) — один із допоміжних органів Генеральної Асамблеї ООН. Створена у 1966 р. і складається з представників 36 держав. Виконує такі функції: сприяння гармонізації та уніфікації права міжнародної торгівлі, координація в цьому напрямі діяльності відповідних міжнародних організацій, підготовка нових міжнародних конвенцій та інших документів з права міжнародної торгівлі. Доповідь ЮНСІТРАЛ про щорічні сесії подається Генеральній Асамблеї ООН і ЮНКТАД.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.