Юридичний словник-довідник

Комітет міністрів Ради Європи — вищий орган Ради Європи, який діє від її імені. Згідно із Статутом РЄ держави — члени мають свого представника в Комітеті міністрів — один голос (ст. 13). Представником держави в К. м. Р. Є. може бути міністр закордонних справ або особа, що його замінює, яка по змозі повинна бути членом уряду (ст. 14). Основними функціями і повноваженнями К. м. Р.Є. є: організація розробки і затвердження текстів конвенцій Ради Європи; прийняття рекомендацій для урядів держав — членів організації; затвердження бюджету Ради Європи; встановлення шкали внесків держав — членів у бюджет організації; внесення структурних змін; розв'язання питань членства в Раді Європи. Для реалізації своїх повноважень К. м. Р. Є. створює консультативні й технічні комітети та комісії (ст. 17). Засідання Комітету проводяться за зачиненими дверима (якщо не прийнято іншого рішення) за місцем перебування Ради. К. м. Р. Є. засідає перед відкриттям і на початку кожної сесії Парламентської Асамблеї, а також у разі необхідності (ст. 21).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.