Юридичний словник-довідник

Комплектність продукції — сукупність деталей та вузлів, що становлять закінчений виріб. К. п. визначається стандартами, технічними умовами, прейскурантами або договором. Постачальник продукції зобов'язаний відвантажувати всі деталі та вузли одночасно, якщо інше не передбачене договором. У випадках, коли окремі вузли відвантажуються безпосередньо їх виробниками, всі деталі і вузли повинні бути відвантажені не пізніше строку постачання продукції в цілому. Порушення вимог щодо К. п. тягне за собою сплату штрафу постачальником, яка не звільняє його від доукомплектування продукції.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.