Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Коносамент — товаророзпорядчий документ, який містить умови договору морського перевезення вантажу, визначає правовідносини між перевізником і отримувачем вантажу, є доказом наявності договору морського перевезення вантажу й отримання вантажу перевізником. К.— цінний папір, який надає його держателю право розпоряджатися вантажем. Залежно від того, чи здійснюються перевезення у рамках регулярного лінійного судноплавства або за чартером, розрізняють К. лінійні і чартерні. К. бувають іменними (вантаж може отримати лише особа, на чиє ім'я видано К., передача їх здійснюється шляхом уступки вимоги); ордерними (видаються за наказом відправника, передача їх здійснюється шляхом передавального надпису — індосаменту, отримати вантаж може лише особа, на користь якої видано документ, або та, яка зазначена в останньому передавальному надпису); на пред'явника (передається шляхом простого вручення, вантаж за цим К. може отримати держатель К.).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.