Юридичний словник-довідник

Консервація земель — спосіб охорони сільськогосподарських угідь, який полягає у виведенні їх із сільськогосподарського використання на певний строк для проведення заходів, спрямованих на відновлення родючості ґрунтів. К. з. застосовується до деградованих сільськогосподарських угідь, якщо іншими способами (в процесі сільськогосподарського використання) неможливо відновити родючість їх. К. з. проводять у США та ряді інших країн. Вона передбачена й Земельним кодексом України. Не набула широкого застосування через відсутність юридичного механізму та економічної заінтересованості сільськогосподарських землекористувачів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.