Юридичний словник-довідник

Консорціум — вид об'єднання підприємств, тимчасове статутне об'єднання промислового та банківського капіталу для досягнення спільної мети. Об'єднання підприємств у К. не повинно суперечити антимонопольному законодавству. К.— юридична особа, яка діє на підставі статуту, затвердженого його учасниками., Підприємства, що увійшли до складу К., зберігають право юридичної особи. До складу К. можуть входити як українські підприємства і банки, так і підприємства і банки іноземних держав. К. не відповідає за зобов'язаннями підприємств, що увійшли до його складу, підприємства не відповідають за зобов'язанням К. Підприємства, що входять до складу К., можуть у будь який час вийти з нього із збереженням взаємних зобов'язань та укладених договорів з іншими підприємствами і організаціями. К. ліквідовується за рішенням підприємств, що входять до його складу, після досягнення мети, для якої він створювався. Майно, що залишається після ліквідації К., розподіляється між учасниками згідно із статутом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.