Юридичний словник-довідник

Контрольні функції Національного банку України — здійснення контролю за дотриманням банківського законодавства України, економічних нормативів, установлених законами України, та власних нормативних актів. У разі порушення Суб'єктами банківської діяльності законодавства, економічних нормативів, порядку, строків і технології виконання банківських операцій, неподання звітності, подання недостовірної звітності, створення ситуації, яка загрожує інтересам вкладників та кредиторів банку, перешкоджає клієнту обрати банк на власний розсуд. Національний банк має право: підвищувати для них норми обов'язкових резервів; відкликати ліцензію на здійснення банківських операцій; усувати керівництво суб'єкта банківської діяльності від управління; призначати тимчасову адміністрацію для управління суб'єктом банківської діяльності; в обов'язковому порядку стягувати штраф у розмірі неправомірно одержаного доходу та застосовувати інші санкції; приймати рішення про виключення з Республіканської книги реєстрації банків, валютних бірж, реорганізацію та ліквідацію їх. Рішення Національного банку можна оскаржити в арбітражному суді.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.