Юридичний словник-довідник

Контррозвідка Служби безпеки України — система підрозділів Служби безпеки України, що протидіють діяльності іноземних спецслужб, а також їхнім легальній і технічній розвідкам. Діяльність контррозвідки здійснюється відповідно до законів «Про оперативно-розшукову діяльність» і «Про Службу безпеки України» Військова контррозвідка, складова частина СБУ, являє собою систему органів, що здійснюють оперативно розшукову діяльність у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних військах та військах МВС України. Діяльність цих органів спрямована на забезпечення високої бойової готовності Збройних Сил, за хист України від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб і злочинних елементів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.