Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Концерн — об'єднання підприємств промисловості, наукових організацій, транспорту, банків, торгівлі на підставі повної фінансової залежності від одного підприємства або групи їх. Об'єднання підприємств у К. не повинно суперечити антимонопольному законодавству. К. діє на підставі статуту, затвердженого його учасниками. Підприємства, що входять до складу К., зберігають права юридичної особи. До складу К. можуть входити як українські, так і іноземні підприємства. К. є юридичною особою, має відокремлене майно. К. не відповідає за зобов'язаннями підприємств, що входять до складу його. Підприємства не відповідають за зобов'язаннями К. К. є найцентралізованішим видом об'єднань підприємств. Вихід підприємства із складу його, а також рішення про ліквідацію приймається підприємствами, що об'єдналися у К., але фактично залежить від волі підприємця або групи підприємств, які контролюють діяльність його учасників. Майно, що залишається після ліквідації К., розподіляється між його учасниками відповідно до статуту.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.