Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Апартеїд — політика і практика расової сегрегації і дискримінації з метою встановлення і підтримання панування однієї расової групи людей над будь-якою іншою расовою групою та систематичного гноблення її. Основними напрямами політики А. є: позбавлення члена або членів расової групи чи груп права на життя і свободу особи; вбивство членів расової групи чи груп; заподіяння членам расової групи чи груп серйозних тілесних ушкоджень або розумового розладу і посягання на їхню свободу та гідність або застосування до них тортур чи жорстокого, нелюдського і такого, що принижує гідність, поводження і покарання; безпідставний арешт і незаконне утримання в тюрмах членів расової групи чи груп; навмисне створення для расової групи чи груп таких умов життя, які розраховані на повне або часткове фізичне знищення; заходи законодавчого характеру, спрямовані на обмеження основних прав і свобод корінного населення за расовою ознакою та ін. А.— форма державної політики. У рамках ООН прийнято Міжнародну конвенцію про припинення злочину А. і покарання за нього (1973). Значну роботу у боротьбі з А. провадить Спеціальний комітет ООН проти А. Згідно із Конвенцією А. кваліфікується як злочин проти людства.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.