Юридичний словник-довідник

Корпорація — об'єднання підприємств, створене на підставі спільних виробничих, наукових і комерційних інтересів. К.— юридична особа. Діє за договором, укладений підприємствами, що увійшли до складу її. Підприємства делегують К. окремі повноваження для централізованого регулювання діяльності кожного з учасників. Підприємства, що увійшли до складу К., зберіганні, право юридичної особи, не відповідають за зобов'язаннями К., так само і К. не відповідає за зобов'язаннями цих підприємств. Підприємства мають право вільно вийти із складу К., зберігаючи взаємні зобов'язання і укладені договори з іншими підприємствами та організаціями. Ліквідація К. відбувається за рішенням її учасників. Майно, що залишається після ліквідації К , розподіляється між її учасниками згідно з договором.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.