Юридичний словник-довідник

Крадіжка — таємне викрадення державного, колективного або індивідуального майна. Належить до злочинів проти державної, колективної або індивідуальної власності. Таємне викрадення має місце тоді, коли винний вважає, що протиправне вилучення ним чужого майна не усвідомлювалося на цей час іншими особами. Цим крадіжка, зокрема, відрізняється від грабежу. Закон передбачає також відповідальність за крадіжку при обтяжуючих обставинах (наприклад, повторну; за по передньою змовою групи осіб; з проникненням у приміщення, в інше сховище або житло; вчинення її у великих розмірах або такої, що завдала значної шкоди потерпілому, та ін.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.