Юридичний словник-довідник

Кредитна спілка — громадська організація, головною метою діяльності якої є фінансовий та соціальний захист її членів, залучення їхніх особистих заощаджень для взаємного кредитування. Не передбачає одержання прибутку. Діяльність К. с. регулюється Законом України «Про об'єднання громадян», Указом Президента України від 20.IX.1993 «Про Тимчасове положення про кредитні спілки в Україні». Членами К. с. можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, досягли 18-річного віку, не обмежені судом у дієздатності і не перебувають у місцях позбавлення волі. К. с. діє на підставі статуту, зокрема, надає позички членам спілки та іншим кредитним спілкам, приймає внески від членів спілки, розподіляє доходи на вклади, зберігає кошти в установах банків, виступає поручителем виконання членами спілки зобов'язань перед третіми особами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.