Юридичний словник-довідник

Кредитор (лат. creditor — вірчий) —1) позикодавець, той, що дає що-небудь у борг, у кредит і має право на одержання платежу від особи, якій була довірена на певний строк та чи інша цінність; 2) у цивільному праві сторона в зобов'язанні, яка має право вимагати від іншої сторони — боржника виконання зобов'язання здійснити певні дії (передати майно, виконати роботу тощо). У двосторонніх договорах К. є дві особи, в односторонніх — одна сторона К., а інша — боржник.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.